Renovace a opravy motorů s tradicí od roku 1949

Opravy dieselových motorů a renovace dílů a součástí

Naše společnost AGM-AGROMOTOR s.r.o. Velké Meziříčí vznikla 7. 12. 2000 a opravárenskou činnost zahájila 1. 1. 2001. Navázali jsme tak na dlouholetou opravárenskou tradici a zkušenosti pracovníků Opraven zemědělských strojů a Agromotoru Velké Meziříčí v oblasti provádění oprav naftových motorů, renovací dílů a součástí a strojního obrábění.

IMG31761
IMG31713
IMG31746
IMG31439

Opravy naftových motorů nákladních vozů, traktorů a jiných zemědělských strojů

V současné době se zaměřujeme zejména na  opravy dieselových motorů traktorů, nákladních automobilů, zemědělských a stavebních strojů. Věnujeme se i zvyšující se poptávce po renovaci dílů motorů a strojů. Ze speciálních renovačních technologií si zaslouží pozornost především termický nástřik kovů na rotační součásti a opravy prasklin v litině a ocelolitině, který probíhá "za studena" metodou METALOCK.

netkatalog-logo1
Opravy dieselových motorů zahraničních značek - MAN, IVECO, VOLVO atd.

Sortiment oprav neustále rozšiřujeme o nové značky motorů, zejména zahraniční, které zaujímají čím dál větší podíl na českém trhu. I v této oblasti jsme již získali značné zkušenosti a zajišťujeme opravy těchto motorů uživatelům z celé České republiky a ve stále větší míře i ze Slovenska.

Péče o kvalitu a životní prostředí 

Jedním z prioritních úkolů naší společnosti je posílení kvality prováděných oprav v souladu se snahou o zlepšování životního prostředí. K naplnění tohoto cíle jsme zavedli integrovaný systém managementu kvality a environmentálního managementu podle evropských norem EN ISO 9001:2015 a EN ISO 14001:2015.

 
letecky-orez

Historie společnosti
AGM-AGROMOTOR

AGM-AGROMOTOR má velmi bohatou a dlouhou historii. Původní opravna byla založena 1. 3. 1949 jako Strojní a traktorová stanice Velké Meziříčí s úkolem zajišťovat technické služby pro zemědělství. S rostoucím zastoupením motorů ZETOR nejen v zemědělství, ale i ve stavebnictví vznikla potřeba specializovaných podniků pro zabezpečování jejich oprav. Proto 1. 1. 1963 zahájil činnost samostatný závod Opraven zemědělských strojů Praha ve Velkém Meziříčí, který se specializoval na generální opravy motorů ZETOR.


V roce 1990 se podnik osamostatnil a 1. 4. 1990 vznikl státní podnik AGROMOTOR Velké Meziříčí. Začátkem roku 1992  se rozhodovalo o privatizaci, a tak byla 1. 5. 1992 zaregistrována akciová společnost AGROMOTOR Velké Meziříčí.
Ta pokračovala v opravárenství a renovacích až do 31. 12. 2000, kdy na její činnost navázal AGM-AGROMOTOR s.r.o.

Pokud vás naše služby zaujaly, nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se nám prostřednictvím poptávky.


Tradice a velké zkušenosti nám pomohly nabídnout vám v současné době tyto služby

proc-si-vybrat-AGM-Agromotor