Kariéra

Staňte se součástí týmu mechaniků a opravářů zemědělských a stavebních strojů v AGM-AGROMOTOR s.r.o. ve Velkém Meziříčí. Jsme firma s dlouholetou tradicí, zkušenostmi a stovkami pozitivních referencí. Pracujeme v jednosměnném provozu, v areálu v centru Velkého Meziříčí. Provádíme opravy dieselových motorů - demontáž, montáž a opravy podskupin. Mezi naše věrné a spokojené zákazníky patří například automobilka SCANIA.

Hledáme kolegy, kteří stojí o zajímavou a různorodou práci, jsou zodpovědní, samostatní a milují motory.

Pracujte v AGM - AGROMOTORU na pozicích:

  • automechanik
  • opravář zemědělských strojů
  • obráběč kovů
  • zámečník
  • mechanik strojů a zařízení - svářeč

Co nabízíme

  • různorodou a zajímavou práci
  • získání zkušeností s dieselovými motory zemědělských, stavebních a nákladních strojů
  • práci na dopravní, stavební a zemědělské technice z celé ČR
  • 8 hodinovou pracovní dobu na ranní směně
  • přátelský kolektiv zkušených kolegů
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené

agm-agromotor-svarecNyní hledáme přednostně mechanika strojů a zařízení - svářeče

Náplň práce a předpoklady

  • svařování CO2
  • svařování elektrodou, plynem
  • uvítáme zkušenosti s termickým nástřikem
  • uvítáme zkušenosti s navařováním drátem či plynem

Jste zodpovědný, vyučený v oboru (automechanik, opravář, obráběč kovů, svářeč nebo zámečník), chcete se učit novým postupům, zdokonalovat ve své práci a bydlíte v okolí Velkého Meziříčí? Pak jste náš člověk!

Pošlete nám svůj životopis na e-mail agm-agromotor@seznam.cz. Pokud raději voláte, pak kontaktujte přímo personální oddělení, paní Hanu Markovou na čísle +420 774 799 757 či e-mailu markova@agm-agromotor.cz a domluvte si u nás návštěvu.

Pokud jsme vás zaujali a rádi byste pracovali právě u nás, jen si nejste jistí, zda máte dostatečnou kvalifikaci nebo předpoklady, kontaktujte nás a pošlete nám svůj životopis nebo se za námi rovnou stavte.

Máte zájem u nás pracovat?

Přpojit životopis