Generální opravy motorů traktorů

Komplexní opravy motorů traktorů, nákladních vozů, zemědělských strojů, ...

Motor traktoru po kompletní renovaci a opravě

Nabízíme generální a střední opravy motorů ZETOR a ZTS i celé řady zahraničních značek - MAN, YANMAR, PERKINS, CUMMINS, IVECO, LIEBHERR, DEUTZ, IFA, MERCEDES, VOLVO, VALMET, RENAULT atd. Opravy provádíme v naší provozovně ve Velkém Meziříčí, motory do opravy přijímáme a expedujeme nejen osobně, ale i prostřednictvím přepravních služeb. 

Poskytujeme záruku na generální opravu motorů 6 měsíců, záruku na střední opravu motorů 4 měsíce a zabezpečujeme je vlastním mobilním servisem. V případě potřeby jsme schopni navázat i na nedokončené opravy motorů.

Rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás, anebo využijte náš poptávkový formulář.

Potřebuji opravu


Generální opravy motorů

Generální opravy vyráběných modifikací motorů ZETOR  jsou prováděny přímo v AGM-AGROMOTOR. Převážně opravujeme motor dodaný zákazníkem, ve výjimečných případech jsme schopni některé typy připravit i na výměnu. Zákazníci si mohou dohodnout předání a převzetí opravy přímo v AGM-AGROMOTOR nebo motor zaslat přepravní společností a rozsah opravy dohodnout telefonicky. Při generální opravě motoru se provádí úplná demontáž, kontrola všech dílů a součástí, oprava nebo výměna dílů a součástí, montáž, odzkoušení motoru a povrchová úprava. Využijte naše opravy dieselových motorů pro zemědělskou, stavební a silniční techniku.tel.: +420 605 299 912 / tel.: +420 605 299 913


Střední opravy motorů

Střední opravy motorů ZETOR realizujeme na základě telefonické objednávky. Při objednání stanovíme základní rozsah a termín opravy. Konečný rozsah opravy si zákazník určuje sám při předávání motoru.
tel.: +420 733 121 236 / tel.: +420 605 299 912


Opravy motorů ZETOR, ZTS

  • všechny typy a modifikace
  • generální a opravy v dohodnutém rozsahu
  • záruka na generální opravu motorů 6 měsíců, záruka na střední opravu motorů 4 měsíce
  • mobilní servis
  • tradice oprav od roku 1949


Opravy motorů zahraničních značek:

Opravy motorů zahraničních značek, např. CUMMINS, IVECO, LIEBHERR, IFA, PERKINS, MERCEDES, DEUTZ, MAN, DAF, BELARUS, VALTRA, VOLVO, YANMAR, VALMET, RENAULT má na starosti tým zkušených techniků a dělníků. Opravy provádíme na specializovaném pracovišti za použití originálních náhradních dílů a parametrů příslušné značky.
tel.: +420 733 121 236
tel.: +420 605 299 905
tel.: +420 773 846 405

Rádi Vám pomůžeme s údržbou i opravou

V případě, že závadu nelze jednoduše spravit, jsme Vám k dispozici na tel. číslech:

Pro své zákazníky poskytujeme mobilní servis (je-li součástka v záruce).

Jsme schopni navázat i na nedokončené opravy motoru.

Poptejte naše služby

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS

USP-AGM